Pozyczki na dowod bez zaswiadczen dla bezrobotnych

Pozyczki na dowod bez zaswiadczen dla bezrobotnych

Ponad połowa ludzi żyje ze swojej jednej pensji. Jedna taka pensja wystarczy nam na opłacenie bieżących rachunków, a także na jedzenie. Na przyjemności niestety braknie nam pieniędzy. Może się również tak zdarzyć, że z dnia na dzień stracimy pracę. I nie będziemy mieli z czego spłacać zaległego kredytu lub innych zadłużeń.

Dlatego w takich sytuacjach alternatywą jest pożyczenie pieniędzy od firm pozabankowych. O pożyczce z banku możemy zapomnieć, jeśli jesteśmy wpisani do baz dłużników.

Pożyczki bez zaświadczeń dla bezrobotnych

Pożyczka dla bezrobotnych to dobra alternatywa dla tradycyjnego kredytu, którego otrzymanie to prawdziwa droga przez mękę. A to dlatego, że sporo rzeczy jest do wypełnienia. A także należy dostarczyć wiele dokumentów. Wybierając pożyczkę na dowód dla bezrobotnych unikniemy zbędnej papierologii. Takie pożyczki wymagają tylko oświadczenia o tym ile się zarabia. A to oznacza, że nie wolno oszukiwać. Ponieważ pożyczkodawcy mają prawo nas sprawdzić, czy na pewno pracujemy w tej firmie.

Łatwo dostępna pożyczka bez zaświadczeń jest szybkim zastrzykiem gotówki, który pozwoli nam podreperować domowy budżet.

Pożyczki na dowód dla bezrobotnych

Pożyczki dla bezrobotnych cieszą się nadal dużą popularnością. Ponieważ coraz więcej ludzi jest zatrudniona w innej formie niż umowa o pracę. Do takich należy praca dorywcza lub sezonowa. Tego typu zatrudnienie kwalifikuje osoby jako bezrobotne.

Osoba bezrobotna wybierając taką opcję pożyczania może przeznaczyć pożyczoną kwotę na dowolny cel. Większość ludzi przeznacza ją spłatę swoich poprzednich kredytów. A inni przeznaczają na najważniejsze wydatki typu: remont mieszkania, naprawa auta. A także na zakupy, a także na wizyty lekarskie. Są też tacy ludzie, którzy przepuszczają dodatkowe pieniądze na swoje przyjemności.

Pożyczka dla bezrobotnych jest przede wszystkim kierowana do osób, które nie mają stałego zatrudnienia. Lub nie mogą okazać dokumentów świadczących o tym. Powody mogą być różne:

 • Chwilowy brak zatrudnienia;
 • Utrzymywanie się ze stypendium, wynajmu mieszkania, czy darowizn;
 • Pożyczkę może dostać osoba, która ukończyła 18 lat;
 • Praca „na czarno”;
 • Niezalegalizowana praca za granicą;
 • Życie na utrzymaniu partnera/rodziców/bliskich.

Każda z tych sytuacji sprawia, że otrzymanie tradycyjnej pożyczki jest bardzo trudne. Dlatego pożyczki dla bezrobotnych są dla takich osób najbardziej komfortową i pewną opcją otrzymania pomocy finansowej.

Pożyczkę na dowód dla bezrobotnych dostaną osoby, które:

 • Posiadają dowód osobisty;
 • Posiadają konto bankowe;
 • Numer telefonu oraz adres e-mail;
 • Należy również mieć polskie obywatelstwo;
 • Oraz ci co mają stały adres zamieszkania.

Aby otrzymać taką pożyczkę wystarczy wybrać odpowiedniego pożyczkodawcę. A następnie wypełnić formularz. Należy również zrobić przelew weryfikacyjny w celu sprawdzenia naszych danych. Gdy to zrobimy należy poczekać od 15 min do godziny na decyzję. A przy pozytywnej decyzji pieniądze powinny znaleźć się na podanym we wniosku koncie tego samego dnia.

Cały proces pożyczania nie zajmie więcej niż 15 minut. A na dodatek może być przeprowadzony z dowolnego miejsca i o dowolnej porze. Jedynym wymogiem jest posiadanie urządzenia z dostępem do internetu.

Slowa kluczowe ,